ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

      Το τρακάρισμα της βραδιάς...

      Συνέβη γύρω στις 9 μιση το βράδυ στο 1ο χλμ της επαρχιακής οδού... Τα δυο ΙΧ που φαίνονται στις φωτο το λευκό κινούνταν προς Κω και το ασημί απ την αντίθετη κατεύθυνση, έχασε τον έλεγχο με συνέπεια να βγει μπροστά στο πρώτο και να χτυπηθεί στη δεξιά πλευρά... Από το ασημί όχημα τραυματίστηκε η συνοδηγός στο χέρι και από το λευκό ο οδηγός, στον αυχένα... Από πρόβλημα συνεννόησης σημειώθηκε όπως μάθαμε καθυστέρηση και στο ασθενοφόρο... ( Ευχαριστούμε τον φίλο Νίκο Κ. για τις φωτο και τις πληροφορίες)
      • Τελευταία Ενημέρωση: 4/9/2010 11:41:26 πμ
        Λέξεις κλειδιά: ατυχημα,τροχαίο
      ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
      $count Σχόλια
      • Κ.Λ
        Κ.Λ3/9/2010 9:27:00 πμ
        ΤΡΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΥΧΗ.
      • KYRITSEIS
        KYRITSEIS3/9/2010 12:26:00 μμ
        AFOY DEN EIPARXI ASTINOMIA TIPOTA OOOOOOO EINE ALLA KAI ALLA BLEPOYN ENA MIDENIKO OLI TOYS EINE K TA MOY---PANA OI STRATIOTIKOI POY TREXOYNE TOY SKOTOMOY OLH MERA STO DROMO DEN THA BRETHI KANENAS TAKSIARXOS NA TOYS APAGOREFSEI NA PIGENOYS STA STRATOPEDA ME TA EIDIOTIKA AFTOKINITA TOYS TA KOLOPEDA OLA TA PROMAZEMATA
        • PROmazema
          PROmazema3/9/2010 2:37:00 μμ
          Αντί ρε πανίβλακα να λές και ευχαριστώ που ειπάρχει ο στρατός και σας ταίζει όλο το χειμόνα, τους βρίζεις???? ΜΠΟΧΑΛΕ
          • ....
            ....3/9/2010 3:12:00 μμ
            ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ , ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΙΣΧΥΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ , ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΑΙΖΕΙ ΞΕΡΕΙΣ ΕΧΕΙ ΜΕΙΩΘΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΩ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ''ΤΑΙΖΕΙΣ'' ΤΟΥΣ ΝΤΟΠΙΟΥΣ , ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΟΔΗΓΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ; ΠΟΣΟΙ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ ; ΤΟ 10 % ΤΟΥ ΣΥΝΟΛΙΚΟΥ ΠΛΥΘΥΣΜΟΥ ; ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ ΣΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ 50% ΤΩΝ ΑΤΥΧΗΜΑΤΩΝ ΕΙΣΤΕ ΜΠΕΓΜΕΝΟΙ. ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΑΣ , ΜΗΝ ΞΕΣΠΑΤΕ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ...
          • RVXP
            RVXP3/9/2010 11:39:00 μμ
            vre palio malaka pou eirues sthn ko jeligouriases exeis moutra kai milas.pesmas apo pio vouno katevikais re tirogalo pou milas gia thn KΩ
        • promazema 2
          promazema 220/9/2010 3:50:00 μμ
          se exei sapisei pote promazema....vrethikame edo gia na ipiretisoume tin patrida mas..afinontas ta spitia mas gia 860 gamimena euro.....kai exeis glossa kai milas...keada thes...vlima..
      • ....
        ....3/9/2010 3:19:00 μμ
        ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ , ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΛΛΟΙ ( ΕΙΤΕ ΚΑΤΑΓΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΩ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ) , ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ ΤΟ ΕΛΑΤΩΜΑ ΤΗΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ...
      • Προμαζωματα και τουρκοσποροι. Αλλα κι αλλα!
        Προμαζωματα και τουρκοσποροι. Αλλα κι αλλα!3/9/2010 5:40:00 μμ
        Τι θα γινει ρε παιδια??Θα κυκλοφορει ακομη πολυ αυτο το κακο ανεκδοτο για τα προμαζωματα (μη Κωους) και τους τουρκοσπορους (Κωους)??Παντου ψαχνετε αφορμη για καυγαδες και ρατσισμους?? Ολοι Ελληνες ειμαστε,αλλοι κακοι,αλλοι καλοι.Εχει γεμισει το νησι με Πακιστανους κι εσεις ακομη εμφυλιακη φρασεολογια χρησιμοποιειτε??Οπως παει σε λιγο μειοψηφια θα ειμαστε οι Ελληνες,ωσπου η 'μητερα Τουρκια',να εισβαλλει για να προστατεψει τους μουσουλμανους αδελφους της (Πακιστανους και Τουρκους).Για συνελθετε!
      • eksorkistis
        eksorkistis4/9/2010 12:13:00 πμ
        Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΡΕΥΝΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ. Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΡΩΣΤΙΑ ΕΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ .ΣΕ ΕΝΑ ΤΟΜΕΑ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ .ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΙΑ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΑ
      • giwrgos oodigos tou autokinitou...
        giwrgos oodigos tou autokinitou...4/9/2010 12:33:00 μμ
        oti kai na lete oloi sas mono egw pou mou glistrise to autokinito stin asfalto kserw ti perasa kai to na ta rixnete stous stratiotikous einai i moni dieksodos sas gia na mporesete na riksete euthines se kapoion alla den skeftikate pote oti mporei na einai skata i dromoi tis kw kai giauto na ginonte tosa atuximata... simasia exei oti oloi eimaste kala meta apo auto to xtipima... (oti oloi zoume ola ta alla ftiaxnoune)
        • ...
          ...4/9/2010 1:51:00 μμ
          ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ , ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΚΩ , ΟΠΩΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ . ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ , ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΟΔΗΓΑΤΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ , ΑΝΤΙ ΓΙΑ 80 ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΜΕ 60 , ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ... ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΤΗΝ ΚΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ , ΑΥΤΗ Η ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ , ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 10-15 ΛΕΠΤΑ . ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ Η ΖΩΗ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ;
          • ......
            ......6/9/2010 10:06:00 μμ
            Συμφωνω φιλε μου για αυτα που λες εχεις δικιο αλλα να ηξερες ποσοι ανεγκεφαλοι δεν κανουν τα αυτονοιτα και παιρνουν στο λαιμο τους ανθρωπους που δεν φταινε. Αλλα εχουν ερθει κατι πιτσιρικια αστυνομικοι ταχα για εκπαιδευση και τρεχουν με (120) και χωρις κρανος. Αλλα τεσπα!!! Νασαι καλα φιλε μου.
        • RVXP
          RVXP 4/9/2010 6:47:00 μμ
          KALA NASE PALIKARI.GIATI EIDA TO PALIKARI MESA STO MIKRA PRIN 3 MERES KAI EPAUA PLAKA SOU LEO . LIGO PROSOXEI RE PAIDIA.
      • PROmazema
        PROmazema4/9/2010 1:03:00 μμ
        1. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΡΑΤΙΟΤΙΚΟΣ 2. ΝΕΟΠΛΟΥΤΟΙ ΒΟΥΤΥΡΟΜΠΕΜΠΕΔΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΠΟΧΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΟΔΗΓΗΤΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΓΑΛΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ. 3. ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΧΑΝΟΝΤΕ ΖΩΕΣ ΣΤΟΥΣ ΑΘΛΙΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΝΗΣΙ ΣΑΣ, ΤΑ ΡΙΧΝΕΤΕ ΣΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΙΟΤΙΚΟΥΣ.... ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΚΡΑΤΑΝΕ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΑΣ??? ΖΩΑ
        • ... ΠΡΟΣ PROmazema
          ... ΠΡΟΣ PROmazema 4/9/2010 2:41:00 μμ
          ... H ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΗΤΤΗΤΗ ...
        • LOL
          LOL4/9/2010 3:00:00 μμ
          1. Προφανως και οχι, αφου δε ξερεις ουτε καν πως γραφεται. 2. Δε μας χρειαζεται, υπαρχει και η μανα σου και μας βολευει ολους. 3. Οι γυναικες μας δε θα γυρνουσαν ουτε να σε φτυσουν, κουβαλημα. Ξαναγυρνα στο βουνο απ'οπου κατεβηκες και πηδα τις κατσικες σου, γιατι μονο εκει ανηκεις. Ουστ απο δω που μου'θελες και ιντερνετ. Τσοπανη αγραμματε!
          • RVXP
            RVXP4/9/2010 6:39:00 μμ
            MPRAVO RE FILE KALA TOU TAXOSES.TA KARAVANAKIA TIN EXOUNE DI POLI XAH NAPOUME.DEN LENE OTH HRUAN STHN KO KAI ODIGISAN AMAJI MONO MAGKIA KLANIA KAI EFE.META APO GADAROUS SE AMAJI MEGALI DIAFORA.(DEN TOUS PERNI OLOUS H MPALA)ALA KATI MAGKAKIA SAN AUTON TOUS EXOUME GRAMENOUS STA ARXIDIAMAS
        • εαν δεν σου αρεσει το νησι, σηκω και φυγε
          εαν δεν σου αρεσει το νησι, σηκω και φυγε5/9/2010 5:15:00 μμ
          PROmazema4/9/2010 1:03:00 μμ λογο οτι τωρα ειδα τι εχεις γραψει εισαι πολυ λαθος σε αυτα που λες.. αλλα αφου την εχεις δει ουτε και εγω ξερω πως.... θα σου απαντησω στο ιδιο ακριβως στυλ σου εαν δεν σου αρεσει η κως τα κουβαδακια σου, και αντε να παιζεις σε καμια αλλη παραλια... γιατι εαν νομιζεις πως μπορεις να βγαινεις και να λες οτι [email protected]@ρολογιες θελεις για το νησι χωρις ΚΑΝ να ξερεις την ιστορια της..... υ.γ ποιος κανει συντροφια σε ποιες γυναικες καλυτερα να μην μαθεις.. ΤΟ ΠΙΑΣΕΣ
          • poutanoskaravan
            poutanoskaravan5/9/2010 5:31:00 μμ
            re mhn tous anoigeis ta matia as tous autous apasxolhmenous me nuxterines,skinakia,kalolimno,uperesiesklp na xoume na goustaroume xixixi
      • PROmazema min milas
        PROmazema min milas4/9/2010 4:37:00 μμ
        ama den ksereis file PROmazema pou ontos prepei na eisai... to autokinito auto den einai kanena grigoro giati den exei peiraxtei ka8olou o kinitiras tou... mono eksoterika einai oti einai tipota allo giauto ama den ksereis na min milas kai na min bgazeis askopa simperasmata....
      • P.Z.
        P.Z.5/9/2010 12:39:00 μμ
        GI'AUTO DEN PAME MPROSTA SAN LAOS.....ELINAS ENANTION ELINA REEEEEEE???????????? EISASTE LOGIKOI???????????????????????????????????
        • .....
          .....6/9/2010 10:15:00 μμ
          ετσι ακριβως......μια ζωη τρωγομαστε μεταξυ μας......αυτα βλεπουνε κατι μπασταρδοι αλλοδαποι κ μας δουλευουνε ρε φιλε μου κι ολας.....αχχχχχχχχχχχχχχ.....!!!!!!!!!!!!
      • PROmazema
        PROmazema6/9/2010 1:07:00 μμ
        1.Συγνώμη για το ορθογραφικό λάθος που σας κούρασε τα μάτια. 2. Σας ευχαριστώ που κρατάτε συντροφιά στη μητέρα μου... Σίγουρα στην ηλικία που είναι θα την κάνετε να νοιώθει πολύ ευτυχισμένη. 3. Όσο εσείς ασχολείστε με την μητέρα μου εγώ και κάτι φιλαράκια μου ασχολούμαστε με τις γυναίκες σας, οπότε όλα καλά..... ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΖΩΑ και δείτε την ουσία του προβλήματος. ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ στους κωλόδρομους που υπάρχουν κι εσείς τα ρίχνετε στο στρατό. Γι αυτό θα είστε πάντα ΜΠΟΧΑΛΟΙ. Εύχομαι πάντως να μην σας τύχει να χάσετε κάποιον δικό σας άνθρωπο προκειμένου να καταλάβετε την ουσία του προβλήματος.
      • Επι της ουσίας
        Επι της ουσίας6/9/2010 10:43:00 μμ
        Δεν είμαι στρατιωτικός, αλλά ο στρατός είναι το μέρος εκείνο της κοινωνίας μας που δέχθηκε τις μεγαλύτερες περικοπές χωρίς να μπορεί να αντιδράσει. Τι ηθικό μπορεί να έχει ένα τέτοιο στράτευμα. Είναι τα παιδιά που κρατάν ζωντανή την Κω τον χειμώνα, τα παιδιά των 1000 ευρώ που τώτα γίναν 850. Είμαι μπόχαλος και θέλω να πω ένα ευχαριστώ σε αυτά τα παιδιά
      • ....
        ....6/9/2010 11:03:00 μμ
        ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ .... ΤΟ Γ.... ΚΑΙ ΨΟΦΗΣΕ ... ΠΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ , ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ .. Ε, ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΡΕΧΕΤΕ , ΤΡΕΧΑΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΕΧΕΤΕ ΛΙΓΟΟΟΟΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ( ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ) ,( ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΝΕΑΡΟ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ) , ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΟΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΤΙΚΑ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ , ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ;;;; ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΣΑΣ ;;;
      • προς PROmazema
        προς PROmazema6/9/2010 11:11:00 μμ
        Μιας που θες να βρίσεις και να... σπρώξεις, ανεξαρτήτως να είσαι ντόπιος, στρατιωτικός, υπάλληλος ή ότι άλλο είσαι βάλε το όνομα σου να σε βρούμε. Αλλιώς βάλε ξανά τη φούστα και κάτσε στον καναπέ σου. Την επόμενη φορά που θα βρίσεις θα σε βρούμε απ' την ip ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ εύκολα. Ζήτα μια συγγνώμη τώρα και προσπάθησε να καταλάβεις τι έχεις γράψει. Άντρακλα...
        • PROmazema
          PROmazema7/9/2010 2:28:00 μμ
          Δεν έχω καμιά όρεξη ούτε να βρίσω ούτε να σπρώξω όπως λες... Διάβασε από την αρχή την όλη εξέλιξη του post και αν αυτό που καταλαβαίνεις είναι ότι απλά θέλω να τα χώσω τότε ΟΚ. Δεν θα μπω στον κόπο να ξανά απαντήσω ούτε και να απολογηθώ για κάτι. Ο καθένας πήρε την απάντηση που του άξιζε.
      • ...
        ...6/9/2010 11:11:00 μμ
        ΕΙΜΑΙ ΚΩΟΣ , ΓΕΝΝΗΜΑ ΘΡΕΜΑ , ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ , ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΟΙ , ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ , ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΟΥΣ , ΣΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΙ ΖΩΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ ... ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΑΝΤΑΡΟΥΣ ... ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΚΑΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ... ΑΣ ΜΗΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ... ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ( ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ) ...
      • ...............