ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

      Η Άννα μας στην ΕΤ3... ΒΙΝΤΕΟ από την σημερινή συγκινητική εκπομπή "πορτραίτο"

      Μια πολύ όμορφη και συγκινητική εκπομπή "πορτραίτο" στην μεγάλη μας Άννα Καραμπεσίνη πρόβαλε σήμερα η ΕΤ3 μέσα από την εκπομπή "ο τόπος και το τραγούδι του"

      που παρουσιάζει ο Γ. Μελίκης ο οποίος ήρθε στην Κω κι έκαναν γυρίσματα με την Άννα Καραμπεσίνη, τον Μ. Χατζηαντωνίου και μια πλειάδα γνωστών παραδοσιακών μουσικών και τραγουδιστών του τόπου μας.

      (Συμμετείχαν επίσης ο Φίλιππος και η Ευφημία Θεοφιλίδη από την Αντιμάχεια, ενώ η πιο συγκινητική στιγμή -εκτός από την Άννα έξω από το πατρικό της στην Αντιμάχεια (φωτο) που θυμόταν τα παλιά- ήταν όταν πήγε με ένα μπουκάλι κρασί στον τάφο του αείμνηστου συζύγου της Μ. Καραμπεσίνη και της αδερφής της Έφης...)

       

      • Τελευταία Ενημέρωση: 15/11/2011 12:53:28 μμ
        Λέξεις κλειδιά: Αννα Καραμπεσινη,Καραμπεσινη,Ο τοπος και το τραγουδι του
      ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
      $count Σχόλια
      • γιαννης αντιμαχεια
        γιαννης αντιμαχεια13/11/2011 6:37:00 μμ
        ο φιλιππος θεοφιλιδης ειναι φωναρα ο καλυτερος τραγουδιστης μετα τον καζατζιδη
      • ΘΕΟΦΙΛΙΔΗΣ=teleio!!!!!!!!!
        ΘΕΟΦΙΛΙΔΗΣ=teleio!!!!!!!!!13/11/2011 6:38:00 μμ
        teleio!!!!!!!!!teleio!!!!!!!!!
      • φιλιππα  αρχοντα παρε μας τα υπαρχοντα.
        φιλιππα αρχοντα παρε μας τα υπαρχοντα.13/11/2011 6:40:00 μμ
        οι παλαιότεροι ξέρουν να ξεχωρίζουν τον Άρχοντα
      • UEOFILIDHS ARXONTAS
        UEOFILIDHS ARXONTAS13/11/2011 6:41:00 μμ
        THEOS O ARXONTAS....APLA PROSKUNAO AYTO TON KALIITEXNI............TO KATHE T KOMMATI MIA ISTORIA ME NOHMA..
      • G.....!!!!!!!!!!
        G.....!!!!!!!!!!13/11/2011 6:43:00 μμ
        Koryfaia mousiki!!! bravo Αnna !!! bravo filippa ueofilidh...
      • ΜΑΤΟΥΛΑ
        ΜΑΤΟΥΛΑ13/11/2011 6:46:00 μμ
        ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΜΕ ΠΝΙΓΟΥΝ, Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΠΟΝΩ;ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ Η ΖΩΗ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ! MΠΡΑΒΟ ANNA AΣΤΕΡΙ MAΣ!!!! ΑΞΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΙΔΗ!!!!!!
      • .....
        .....13/11/2011 10:40:00 μμ
        μπραβοοοο!
      • νικος
        νικος13/11/2011 11:21:00 μμ
        εχει φωναρα ο φιλιππας...
      • ζαχος
        ζαχος14/11/2011 7:45:00 πμ
        χρονια πολλα φιλιππα θεοφιλιδη αρχηγε φωναρα....
      • ΑΝΤΙΦΑΣΙΣΤΑΣ
        ΑΝΤΙΦΑΣΙΣΤΑΣ14/11/2011 8:29:00 πμ
        Η ΑΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΝΗΣΙ ΜΑΣ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΑΝΝΑ.
      • !!!!!!
        !!!!!!14/11/2011 12:53:00 μμ
        fonara h Anna mas!!! alla twra teleytaia exei sovara oikonomika provlimata e3etias allon siggenikon prosopon... einai thima ap ta paixnidia tis zwhs.... pou kanenas mas den 3erei ti mas epifilazei h zwh.. alla loipamai poly pou twra sta geramata na tis simbenei ayto...
      • ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ....ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠ'
        ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ....ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠ'14/11/2011 3:52:00 μμ
        ΟΣΟ ΑΓΑΠΑΜΕ ΟΛΟΥΣ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑΝ ΚΑΙ ΛΑΤΡΕΨΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΗΣΙ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΤΟ ΕΔΕΙΧΝΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΨΥΧΗ ΕΙΣΑΙ...
      • ΑΠΟ ΤΗ.. ΠΛΩΡΗ....
        ΑΠΟ ΤΗ.. ΠΛΩΡΗ....14/11/2011 3:58:00 μμ
        Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΟΥ..ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΟΥ,ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ..ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΣΑΜΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΞΙΖΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ..ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..
      • ΑΝΝΑ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ...!
        ΑΝΝΑ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ...!15/11/2011 10:59:00 πμ
        ΑΝΝΑ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΑΡΙΖΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΧΑΡΙΖΕΙΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΟΥ. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ..! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΜΗΝΑ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΕ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΤΟ ΥΛΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΖΕΨΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΜΗΝΑ..!