ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

      Νότης: «Η Χρυσή Αυγή δεν σπάει κανέναν στο ξύλο... Μια χαρά…»

      Νότης Σφακιανάκης: “Δεν πληρώνω τίποτα, ρε αληταράδες”!

      Νότης Σφακιανάκης: “Δεν πληρώνω τίποτα, ρε αληταράδες”!itabloid.gr
      “Καλλιτέχνης θα πει…”

      “Έρχεται αυτό το [email protected]@κισμένο κράτος αυτό το κράτος της πλάκας έρχεται συνέχεια και σου ζητάει διάφορα τα οποία δεν πρέπει να σου πάρει αλλά δεν έχουνε κι άλλους τρόπους να βγάλουνε χρήματα… Το χαράτσι είναι ένα κόλπο που έχει στηθεί με την ΔΕΗ διότι το κράτος από τα κτίρια που έχει και από διάφορες υπηρεσίες, χρωστάει στη ΔΕΗ πάρα πολλά εκατομμύρια, τα οποία τα παίρνει η ΔΕΗ τώρα μ’ αυτόν τον τρόπο… Δεν σου πληρώνω βρε κάτι που δεν σου χρωστάω κερατά, αληταρά του κερατά. Δε σου δίνω τα λεφτά που θες να μου πάρεις από την τσέπη μου νταηλίκι, κοπρίτη». Δείτε το φοβερό βίντεο με το Νότη να τα λέει!

      itabloid.gr Ο καλλιτέχνης καταθέτει την άποψη του και τους προβληματισμούς του απομεσήμερου

      Kαλεσμένος στην μεσημεριανή Τατιάνα, ο Νότης Σφακιανάκης έγινε ο δεύτερος καλλιτέχνης-μετά τον Γαιτάνο- που τάσσεται υπέρ των πρακτικών της Χρυσής Αυγής. «Η είσοδος της Χρυσής Αυγής στη Βουλή είναι απόφαση του ελληνικού λαού και πρέπει να τη σεβαστείτε», είπε ο τραγουδιστής ενώ με αφορμή τις «δράσεις» των χρυσαυγιτών σε Ραφήνα και Μεσολόγγι συμπλήρωσε: «Η Χρυσή Αυγή δεν σπάει κανένα στο ξύλο. Σπάνε τους πάγκους σε όποιον δεν έχει άδεια, Μπορεί να πάρουν τα προϊόντα και να τα δώσουν σε φτωχές οικογένειες. Μια χαρά... ».

       

      Για τον Notis το πρόβλημα ήταν η λαθραία είσοδος μεταναστών στην Ελλάδα, κάτι για το οποίο ο ίδιος είχε προειδοποιήσει:  «Εδώ και πολλά χρόνια φωνάζω ότι το πρόβλημα στην Ελλάδα θα προέρχεται από ανθρώπους οι οποίοι ήρθαν λαθραία στην Ελλάδα, με τέτοια συχνότητα που κάποια στιγμή θα είμαστε μειονότητα» είπε ο τραγουδιστής  βλέποντας μαύρο το τέλος. «Όλο αυτό είναι ένα σχέδιο. Βρισκόμαστε προ των πυλών της παγκόσμιας δικτατορίας. Αύριο... Εγώ προσωπικά το φωνάζω εδώ και πάρα πολλά χρόνιατώρα πια έρχεται το τέλος. Από αύριο θα είμαστε αναγκασμένοι όλοι να δίνουμε λογαριασμό για το ότι αναπνεύσαμε σε κάποιους που έχουν αυτό το νταηλίκι».


      lifo.gr
      • Τελευταία Ενημέρωση: 23/10/2012 7:49:49 μμ
        Λέξεις κλειδιά: Νοτης Σφακιανακης,Νοτης,Νοτης για Χρυση Αυγη
      ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
      $count Σχόλια
      • μπραβο αρχοντα
        μπραβο αρχοντα23/10/2012 4:30:00 μμ
        μπραβο αρχοντα πεστα.
        • αντε ρε
          αντε ρε23/10/2012 11:58:00 μμ
          το έχεις χάσει προ πολλού
        • ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΝΟΤΗ  ΦΙΡΦΙ ΡΗ
          ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΝΟΤΗ ΦΙΡΦΙ ΡΗ24/10/2012 12:41:00 πμ
          ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΗΣΟΥΝ ΠΑΣΟΚΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΝΣΕΡΒΑ ..ΦΛΟΚΟΣ. ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΙΘΕΙΣ ΤΑΒΛΑΔΟΡΕ ΤΟΥ ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗ ...
        • περίεργος
          περίεργος24/10/2012 11:24:00 πμ
          Καλύτερα να ταγουδάς παρά να μιλάς ...άρχοντα !
        • iokasth
          iokasth24/10/2012 9:27:00 μμ
          κανε μας τη χαρη ρε Νοτάκη!!!!εσυ μιλας που εισαι μεσα σε ολλες τις λιστες με τους ελληνες καταθετες σε ξενες τραπεζες?αλλα νομιζεις οτι δεν καταλαβαινουμε οτι προβαλεται την χρυση αυγη για να δημιουργησετε χαος στην Ελλαδα και να ξεφυγεται σωζωντας και τα φοροδιαφευγωντα εκατομοιρια σας. Αστο Νοτάκη ......ποτε δεν εισουν καθαρος.....
      • ΜΠΡΑΒΟ ΝΟΤΗ
        ΜΠΡΑΒΟ ΝΟΤΗ 23/10/2012 4:47:00 μμ
        ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΟΣ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΩΝ. ΜΠΡΑΒΟ ΝΟΤΗ !! ΗΣΟΥΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΟΒΑΣΕ ΚΑΝΕΝΑ. ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΣΤΟ ΔΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΑΝΕΒΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΗΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΗΣΟΥΝ ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΜΕ ΨΥΧΗ !! ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΗ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΣΕ ΑΓΑΠΑΝΕ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΕΝΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ !!
      • mprabo noti
        mprabo noti23/10/2012 5:19:00 μμ
        se pame probata jypnate den einai tixeo
        • ΦΟΡΟΦΥΓΑΣ  χρόνια και βροντοφωνάζεις : «Δεν πληρώνω
          ΦΟΡΟΦΥΓΑΣ χρόνια και βροντοφωνάζεις : «Δεν πληρώνω 23/10/2012 7:36:00 μμ
          Και Χρυσάγουλο ο < Παρα-μορφωμένος…> Πέρασες και από την Γερμανία βοηθός εργάτη και γνώρισες τα Χιτλερικά φασιστόμουτρα. …. ΦΟΡΟΦΥΓΑΣ του κερατά χρόνια και βροντοφωνάζεις : «Δεν πληρώνω γιατί σας κόψανε τα αεριτζίδικα δανεικά και δεν μπορείτε να ξεφαντώσετε στο κέντρο μου, να πετάξετε στην μουτσούνα μου ένα τόνο λουλούδια, να την περνάω εγώ σαν μαχαραγιάς, (πασατέμπο, φιστίκια, λεμονάδες, πορτοκαλάδες, σάμαλι, κοκ -όσοι σε ξέρουν από παλιά… ) και εάν με τσιμπήσει καμιά φορά το ΣΔΟΕ τότε βάζω τους «Πολιτικούς μου φίλους, πατριώτες που ΒΡΙΖΩ ΤΩΡΑ να ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ..... και μετά κάνω και ένα προεκλογικό Πάρτι για τον Κωσταντή και τον Γιώργο στο κέντρο μου»…..
          • nx
            nx23/10/2012 8:41:00 μμ
            o notis einai apo tous tragoudistes pou dilonoun apo ta megalitera eisodimata
          • ΠΕΣ ΤΑ
            ΠΕΣ ΤΑ23/10/2012 9:29:00 μμ
            ΠΕΣ ΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ!!!
      • MEGALOS SIGOURA
        MEGALOS SIGOURA23/10/2012 5:23:00 μμ
        posa xronia tha mas arostaineis re Noti???
      • ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ  ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ
        ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ 23/10/2012 5:24:00 μμ
        ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΝΟΤΗΣ!!!!!!!
      • α ρε αρχοντα..τρομερες εποχες!
        α ρε αρχοντα..τρομερες εποχες!23/10/2012 5:25:00 μμ
        α ρε αρχοντα..τρομερες εποχες!
      • H ζωή δεν είναι πουτάνα γιατί η πουτάνα είναι εύκολη .
        H ζωή δεν είναι πουτάνα γιατί η πουτάνα είναι εύκολη .23/10/2012 5:26:00 μμ
        Ήταν το κλάμα μου μουντό σαν κάτι να 'θελα να πω, μα δεν με νιώσανε... Μια λυπημένη αναπνοή για την ΠΟΥΤΑΝΑ τη ζωή που μου χρεώσανε... Θεέ μου κι ας ήξερα ποια μέρα θα πεθάνω και του θανάτου μου γενέθλια να κάνω
      • Αυτός είναι Έλληνας!
        Αυτός είναι Έλληνας!23/10/2012 5:27:00 μμ
        Αυτός είναι Έλληνας!ειναι λογια δικα του...λογια καρδιας.....
        • τουρκοτσιφτετελακιας
          τουρκοτσιφτετελακιας23/10/2012 8:08:00 μμ
          μη ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ, θα σπαράξω.. μπου χου χου χου
      • Παλικαρά
        Παλικαρά23/10/2012 5:28:00 μμ
        Πόσους τόνους μάγκας είσαι ρε Νότη?! Παλικαρά!!! Ο τελευταίος Ελληνας τραβαδούρος που αναγνωρίζω μαζί με τον Πασχάλη Τερζή!!
      • Xρυση Αυγη 7
        Xρυση Αυγη 723/10/2012 5:45:00 μμ
        ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΧΝΑΕΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΖΗΣΕΙ!! και εμεις ξεχασαμε!!οχι ολοι,αλλα ολοι θα την ξαναζησουμε! Ετοιμαστειτε!
      • γ... την αριστερα σας μεσαααα
        γ... την αριστερα σας μεσαααα23/10/2012 5:46:00 μμ
        ΟΥΤΕ ΒΗΜΑ ΠΙΣΩ ΣΤΙΣ ΑΞΙΕΣ ΜΑΣ ΡΕΕΕΕ!!!!!!!!!!
      •  Κυπρος
        Κυπρος23/10/2012 5:47:00 μμ
        ΝΟΤΙ εισαι Κ Α Θ Η Γ Η Τ Η Σ σε ευχαριστουμε που υπαρχεις .Η Κυπρος σ΄αγαπα
      • Κολοκοτρώνης
        Κολοκοτρώνης23/10/2012 5:49:00 μμ
        Θάνατο στους προδότες και δωσίλογους που θέλουν να ξεπουλήσουμε τα πάντα στους Τούρκους και στους Μακεδόνες για φράγκα! Εδώ ο κόσμος πεινάει Κρήτη και την Ακρόπολη και το Αιγαίο... Όποιος δώσει την μεγαλύτερη τιμή τα παίρνει...
      • νοτις απλα υπεροχος
        νοτις απλα υπεροχος23/10/2012 5:51:00 μμ
        Βουλιάζει η ψυχή μου κάθε τόσο σε θέλω μα δεν έχω να σου δώσω παλεύω μ' ένα τίποτα στο πλάι το τέλος μου με βλέπει και γελάει.
      • μεγαλεεεεεεε.
        μεγαλεεεεεεε.23/10/2012 5:53:00 μμ
        αρχοντα της νυχτας...δεν συγκρινεσαι με κανενα..
      • A R X O N T A S !!!!!!!!!!
        A R X O N T A S !!!!!!!!!!23/10/2012 5:55:00 μμ
        A R X O N T A S !!!!!!!!!!A R X O N T A S !!!!!!!!!!A R X O N T A S !!!!!!!!!!A R X O N T A S !!!!!!!!!!
      • He is the best
        He is the best23/10/2012 5:56:00 μμ
        ένα πραγματικό αστέρι... My Best Sfakianakis... From Iraq
      • Takis
        Takis23/10/2012 5:59:00 μμ
        Μια ζωή τσάμπα μάγκας αλλά τι να περιμένει κανείς αφού μεγάλωσε με μπόχαλους;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
      • προς Κολοκοτρώνης
        προς Κολοκοτρώνης23/10/2012 6:00:00 μμ
        πιστεψε το φιλε μου ανεστητα ζωα ειναι οι περισσοτεροι
      • Σπύρος
        Σπύρος23/10/2012 6:02:00 μμ
        μοναδικος ανεπαναληπτος.... πολλα χιλιομετρα μποστα απο ολους!!!!
      • K A T A P L I K T I K O S
        K A T A P L I K T I K O S23/10/2012 6:07:00 μμ
        ΑΡΧΟΝΤΑΑΑΑΑ ΜΑΣ!!!! ΝΟΤΗΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΨΩΜΙ ΛΕΜΕ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
      • ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ....ΜΠΡΑΒΟ ΝΟΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ....ΜΠΡΑΒΟ ΝΟΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!23/10/2012 6:09:00 μμ
        ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ....ΜΠΡΑΒΟ ΝΟΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ
        ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ 23/10/2012 6:11:00 μμ
        Βοηθείστε την φωνή μας ενάντια στους εχθρούς της ΕΛΛΑΔΑΣ μας Ας αποδείξουμε ότι είμαστε περισσότεροι οι πατριώτες
      • ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΒΡΩΜΙΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ
        ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΒΡΩΜΙΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ23/10/2012 6:12:00 μμ
        ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΒΡΩΜΙΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ
      • LEO ONE
        LEO ONE23/10/2012 6:16:00 μμ
        NOTIS SFAKIANAKIS IS AN EXTRAORDINARY INDIVIDUAL.HE HAS THE ABILITY TO SEE ''THINGS''AS THEY REALLY ARE AND PHRASES THEM ACCORDINGLY.HE IS OUTSPOKEN AND THIS CREATES ENEMIES.THESE ''ENEMIES''APPEAR TO ALWAYS STRUGGLE NOT TO FALL INTO THE TRAP WHICH MEANS THAT THEY THEY ARE IN THE TRAP ALREADY, BECAUSE THE FEAR OF DOUBTING IS ALREADY THE DOUBT THAT THEY FEAR.THEY LIVE WITHOUT REASON AND LIVING IS JUST THAT,IT'S LIVING WITHOUT REASON,FOR NOTHING AT THE MERCY OF TIME.
      • τι
        τι23/10/2012 6:20:00 μμ
        μπραβο ρε νοτη ασχετως αν δεν συμφωνουσα με πολλα απο τα λεγομενα σου τωρα σου βγαζω το καπελο και αληθεια λεω αν πολιτευτεις δεν σε ξεχνω.η ελλαδα θελει πλεον ανδρες με ουμπαλα κι οχι αδερφες και δοσιλογους
      • LEO ONE
        LEO ONE23/10/2012 6:22:00 μμ
        MR.SFAKIANAKIS HAS EXPERIENCED TH ENLIGHTENMENT....HE HAS REALIZED THAT SOLITUDE IS SIMPLY HAVING HUMAN DESTINY.AND SOLITUDE IS NOT NEEDING.
      • Άντε να δουμε
        Άντε να δουμε23/10/2012 6:39:00 μμ
        Πέρασε αρκετή ώρα και δεν βρέθηκε κανένας παρλαπιπας να πει ότι είναι φασιστας,τελιωμενος τραγουδιστής,ναρκωμανης και αλλα πολλά. Άντε ντε που είστε ρε λαθρολαγνοι γυφτουλες? Ακόμα στην μαζωξη του ΣΥΡΙΖΑ είστε?
        • ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
          ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ23/10/2012 8:02:00 μμ
          ΚΑΙ .....ΚΑΙ ΝΑΖΙΣΤΗΣ. ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ
      • ο Παρα-μορφωμένος…  μίλησε…….
        ο Παρα-μορφωμένος… μίλησε…….23/10/2012 7:34:00 μμ
        ΕΝΑΣ ΑΘΕΟΣ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΗΣ ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ Είναι η μόνη δουλειά που ξέρει να κάνει και στην οποία αφιερώνεται κάθε καλοκαίρι στην Κω! Η δεύτερη δουλειά του, είναι να λέει αρλούμπες!.. «Να σεβαστείτε τα δημοκρατικά δικαιώματα της Χρυσής Αυγής», …διέταξε χθες ο γνωστός τραγουδιστής Νότης Σφακιανάκης από την Κω, στην εκπομπή της Τατιάνας Στεφανίδου. Ο ίδιος έχει δηλώσει κατά καιρούς ότι είναι άθεος, έχει πει του κόσμου τις αρλούμπες, παριστάνει τον παντογνώστη που πάντα δικαιώνεται, αλλά στην πραγματικότητα το μόνο αληθές είναι ότι είναι στενός φίλος του Κώστα Σκανδαλίδη και δεινός ταβλαδόρος. Μαζί κάθε καλοκαίρι κάνουν διακοπές στην Κω και ανάμεσα σε «πόρτες, πλακωτό και φεύγα…», αναλύουν όλη την πολιτικο-κοινωνική κατάσταση σε παγκόσμιο επίπεδο! Ίσως είναι το μόνο σοβαρό πράγμα που γνωρίζει να κάνει: ταβλαδόρος! Γι’ αυτό και όσα είπε χθες στην …έγκυρη εκπομπή της Τατιάνας δεν εξέπληξαν κανέναν! Δικαίωμά του άλλωστε να λέει και να πιστεύει ό,τι θέλει… «Η είσοδος της Χρυσής Αυγής στη Βουλή είναι απόφαση του ελληνικού λαού και πρέπει να τη σεβαστείτε», είπε αρχικά ο τραγουδιστής και συνέχισε «δικαιολογώντας» τις πρόσφατες ενέργειες μελών και βουλευτών του κόμματος, όταν έσπασαν πάγκους: «Η Χρυσή Αυγή δεν σπάει κανέναν στο ξύλο. Σπάνε τους πάγκους σε όποιον δεν έχει άδεια, Μπορεί να πάρουν τα προϊόντα και να τα δώσουν σε φτωχές οικογένειες. Μια χαρά... ». «Εδώ και πολλά χρόνια φωνάζω ότι το πρόβλημα στην Ελλάδα προέρχεται από ανθρώπους οι οποίοι ήρθαν λαθραία στην Ελλάδα, με τέτοια συχνότητα που κάποια στιγμή θα είμαστε μειονότητα», κατέληξε ο Νότης Σφακιανάκης. Ο τραγουδιστής μίλησε και για την οικονομική κρίση που περνά η χώρα και τη γενικότερη δυσπραγία που επικρατεί στην Ευρώπη: «Όλο αυτό είναι ένα σχέδιο. Βρισκόμαστε προ των πυλών της παγκόσμιας δικτατορίας. Αύριο... Εγώ προσωπικά το φωνάζω εδώ και πάρα πολλά χρόνια» και συνέχισε λέγοντας πως «τώρα πια έρχεται το τέλος. Από αύριο θα είμαστε αναγκασμένοι όλοι να δίνουμε λογαριασμό για το ότι αναπνεύσαμε σε κάποιους που έχουν αυτό το νταηλίκι». Κι’ έτσι ο Νότης, ο ταβλαδόρος του Κώστα Σκανδαλίδη, κέρδισε την παρτίδα με …μάρσο!.. Πληροφορίες: iefimerida.gr
        • XRHSH ABGI
          XRHSH ABGI23/10/2012 8:07:00 μμ
          ΑΝΤΑΙ ΡΕ ΠΑΛΙΟΚΩΜΟΥΝΙΑ, Ο ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΙΣ ΙΝΕ ΑΘΡΟΠΩΣ ΤΟΥ ΠΝΕΒΜΑΤΩΣ ΠΙΟ ΨΙΛΟΣ ΚΕ ΑΠΩ ΤΟ ΑΙΒΕΡΕΣΤ
        • ....
          ....24/10/2012 9:22:00 πμ
          Αφου σε πειραζει, τι το πινεις???
      • XRYSAVGOKEMON
        XRYSAVGOKEMON23/10/2012 7:44:00 μμ
        ΡΕ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΟΣ ΟΠΟΤΕ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΠΕΦΤΕΙ ΤΟ ΙQ AYTΩΝ ΠΟΥ ΣΕ ΑΚΟΥΝΕ
      • ΜΠΟΧΑΛΟΜΑΧΟΣ
        ΜΠΟΧΑΛΟΜΑΧΟΣ23/10/2012 7:49:00 μμ
        Σιγά ρε μπόχαλε που τώρα θυμήθηκες την ΧΑ. Τόσο καιρό που πούλαγες CD δεν έλεγες τίποτα, τώρα ούτε οι μαύροι στα φανάρια δεν πουλανε τα τουρκοτσιφτετελια σου. Είδα φώς και μπήκα, αλλά τι περιμένεις από τους ΠΑΣΟΚΟμπόχαλους. Μόλις είδαν το καράβι να βουλιάζει την έκαναν για εκεί που πουλάεις, και η ΧΑ πουλάει
      • ...
        ...23/10/2012 7:59:00 μμ
        Αχ, ας του θυμήσει κάποιος, ότι με πολύ, πάρα πολύ, χαρά έπαιρνε τα πακετάκια με τα πεντοχίλιαρα από τον κάθε ταλαίπωρο που πήγαινε στο κωλάδικο του. Πολλά χιλιάρικα παιδιά, χωρίς καμία ηθική στην είσπραξη.
      • ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!23/10/2012 8:16:00 μμ
        ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ,ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ,ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ .ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ!!!!!!!!!! Ο ΛΑΟΣ ΛΕΕΙ:ΤΑ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΖΑΧΑΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕΛΙ!!!!!!
      • OBEΛIΞ
        OBEΛIΞ23/10/2012 8:35:00 μμ
        .... σου τελειώσανε τα λεφτά και το έριξες στον εθνικοσιαλισμό; Ρε ....ναζιστής δεν ειναι αυτός που κάνει νάζια, μάθε να τουλάχιστον να υπογράφεις σαν ΝΟΤΗΣ και όχι ΝΟΤΙS και μετά έλα να μας μιλήσεις για ελληνικό πολιτισμό
      • pppp
        pppp23/10/2012 8:47:00 μμ
        as toy pi kapios na tragoyda para na mila tha ine kalitera
      • LEO ONE
        LEO ONE23/10/2012 8:59:00 μμ
        TO #31 SINCE YOU ARE-INTELLECTUALLY(IN YOUR OPINION)-SO FAR ADVANCED AND ABOVE US ALL PERHAPS YOU SHOULD REASSESS WHO BROUGHT THIS COUNTRY TO HER KNEES..YOUR HATRED OF ECONOMIC DEVELOPMENT-YOU CALL THIS CAPITALISM-AND YOUR DEMANDS THAT HELLAS PAYS YOU FOR EVERY BREATH YOU TAKE WHILE YOU CONTIBUTE NOTHING EXCEPT HOT AIR RHETORIC IS THE REASON WE ARE WHERE WE ARE TODAY.
      • ΚΡΙΜΑ ΝΟΤΗ. ΦΙΛΟΦΑΣΙΣΤΑΣ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ
        ΚΡΙΜΑ ΝΟΤΗ. ΦΙΛΟΦΑΣΙΣΤΑΣ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ23/10/2012 9:20:00 μμ
        ΑΞΙΖΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΧΑΙΔΕΥΕΙΣ ΤΟΥΣ ΦΑΣΙΣΤΕΣ. ΣΚΕΨΟΥ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΠΡΟΓΟΝΩΝ ΣΟΥ ΚΡΗΤΙΚΩΝ ΕΝΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΦΑΣΙΣΜΟΥ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΡΙΜΑ ΝΟΤΗ. ΟΤΑΝ ΤΡΑΓΟΥΔΑΣ ΤΟ ΠΟΙΗΜΑ ΤΟΥ ΒΑΡΝΑΛΗ ΣΚΕΨΟΥ ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ. ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΩΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΟΙ ΠΑΣΟΚΟΙ ΜΟΛΙΣ ΜΥΡΙΣΟΥΝ ΚΟΥΤΑΛΑ. ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΩΡΩ ΟΥΤΕ ΦΙΛΟ ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΟΥ ΝΤΡΟΠΙΑΣΕΣ ΤΟ ΝΗΣΙ ΜΑΣ.
      • Ολο λογια!!!!!!
        Ολο λογια!!!!!!23/10/2012 10:10:00 μμ
        Σιγα μεγαλε εχουμε χορτασει απο τις εκαστοτε δηλωσεις σου και τις αποψεις σου δεν βαρεθηκες να πιπιλας την καραμελα και να λες τα ιδια παντα! Το αποτελεσμα ομως δεν το λες, παντα στο ταμειο της ΔΟΥ που ανηκεις πας και εσυ οπως ολοι μας!!
      • ΛΑΚΗΣ
        ΛΑΚΗΣ23/10/2012 10:20:00 μμ
        Από έναν αμόρφωτο και ηλίθιο τί περιμένει κανείς? Φυσικά να είναι χρυσαυγίτης και να λέει αρλούμπες
        • ΑΠΑΤΙ ΛΑΚΗΣ
          ΑΠΑΤΙ ΛΑΚΗΣ24/10/2012 6:46:00 μμ
          ΚΑΙ ΕΣΕΙ ΠΟΣ ΤΑ ΛΕΣ ΡΕ ΜΟΡΦΩΜΕΝΕ ΤΙΣ ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΒΟΛΕΜΕΝΕ ΛΙΓΑ ΜΕ ΤΙΝ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
      • ο αρχοντας
        ο αρχοντας 23/10/2012 10:35:00 μμ
        της .... ψευτομαγκας,κλασικος ελληνας,ψευτοπατριτης,τη εχει προσφερει αυτος στην κω
      • Πεφτει λογοκρισια εδω μεσα???
        Πεφτει λογοκρισια εδω μεσα???23/10/2012 11:04:00 μμ
        Ειναι ποτε δυνατον επειδη ειναι Κωος, να διαβαζουμε σχεδον μονον θετικες αποψεις για το ατομο του?? Νοτη, οσο σε εκτιμουσαμε και αγαπουσαμε μεχρι πριν λιγα λεπτα που διαβασαμε τα οσα ειπες για τη χρυση αυγη,αλλο τοσο απο εδω και περα για εμας ΠΕΘΑΝΕΣ!!!! Εισαι τελικα αξιολυπητος, αν προσχωρησες στο ναζισμο. Αλλο η γνωση και αντισταση πανω στην Νεα Ταξη Πραγματων και αλλο ο εκφασισμος. Κριμα,κριμα,κριμα,κριμα,κριμα,κριμα...!!!! Ντροπιασες το νησι μας....
      • Η ΜΠΟΧΑ ΤΗΣ Χ.Α.
        Η ΜΠΟΧΑ ΤΗΣ Χ.Α.24/10/2012 1:59:00 πμ
        ΠΟΥΦ ΗΡΘΕ Η Χ.Α. ΝΑ ΞΕΒΡΩΜΙΣΤΕΙ.ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΓΚΡΕΜΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!
      • ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟ
        ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟ24/10/2012 2:05:00 πμ
        ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΜΑΪΔΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ...............Ο ΝΟΤΗΣ ΤΡΑΓΟΥΔΑ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΙΔΕΕΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ
      • Χρυσο Κουφετο
        Χρυσο Κουφετο24/10/2012 9:15:00 πμ
        Να χωρισει την ξενη και να παρει ελληνιδα! Αλλιως να φυγει, να παει να ζησει στην Αγγλια.
      • ΕΤΣΙ ΝΟΤΗ
        ΕΤΣΙ ΝΟΤΗ24/10/2012 10:27:00 πμ
        ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΣΗΚΩΘΟΎΝ ΟΛΟΙ ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!!
      • ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΣΗ ΚΑΝΕΙΣ!!!! ΤΕΛΟΣ ΛΑΜΟΓΙΑ
        ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΣΗ ΚΑΝΕΙΣ!!!! ΤΕΛΟΣ ΛΑΜΟΓΙΑ24/10/2012 10:40:00 πμ
        ΞΕΣΗΚΩΘΕΊΤΕ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΛΚΙΕΣ!!! ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥΛΉΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΠΏ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΜΑΛΚΕΣ!!! ΓΡΑΨΤΕ ΣΤΑ ΑΡ@@@ΔΙΑ ΣΑΣ ΤΟΥΣ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΧΡΩΣΤΆΝΕ!! ΟΙ ΕΛΛΑΔΑ ΑΝΟΙΚΗ ΣΤΟΥΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΙΤΕ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΟΙ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΈΝΗ!!
      • ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΝΟΤΗ..
        ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΝΟΤΗ..24/10/2012 2:45:00 μμ
        ΗΣΟΥΝΑ ΠΑΝΤΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΣ...
        • Ναι, τελικα, ξεχωριστος μακακας....!
          Ναι, τελικα, ξεχωριστος μακακας....!24/10/2012 6:08:00 μμ
          Εξω οι ναζι!!!
      • ΚΩΣ
        ΚΩΣ24/10/2012 5:50:00 μμ
        ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΝΟΤΗ ΜΟΥ ΤΟΡΑ ΣΑΓΑΠΟ ΠΙΟ ΠΟΛΙ ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΠΟΥΝ Η ΝΕΟ ΠΛΟΥΤΙ Η ΠΟΥΛΙΜΕΝΗ ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΑΝΕ ΣΤΟΥΣ ΑΛΒΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΝΕ ΒΙΛΑΡΕΣ ΤΙ ΘΕΛΟΥΝΕ ΝΑ ΜΑΣ///////// ΚΙΟΛΑΣ ΒΡΕ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
      • ΑΞΙΟΣ!!!
        ΑΞΙΟΣ!!! 24/10/2012 6:22:00 μμ
        Α-ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ Ρ-ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΣ Χ-ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ Ο-ΟΝΕΙΡΙΚΟΣ Ν-ΝΗΦΑΛΙΟΣ Τ-ΤΡΟΜΕΡΟΣ Α-ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ Σ-ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ -----> ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ..
      • ΜΠΡΑΒΟ!!!ΝΟΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.......
        ΜΠΡΑΒΟ!!!ΝΟΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.......24/10/2012 6:24:00 μμ
        AΠΛΑ ΕΝΑΣ ΑΠΛΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΑΠΛΑ ΘΕΟΣ!!!!
      • Theooooos o Notis!!!!
        Theooooos o Notis!!!!24/10/2012 6:26:00 μμ
        edw pera milame exeis kentisei! Bravo sou
      • Α ρε Σφακιανάκη Είσαι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΣ !!!!!!! 
        Α ρε Σφακιανάκη Είσαι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΣ !!!!!!! 24/10/2012 6:27:00 μμ
        Πού είναι Όλοι αυτοί οι Μεγάλοι ερμηνευτές & δημιουργοί τώρα που τους χρειαζόμαστε περισσότερο από ποτέ ??????? Πολύ Ησυχία έχει πέσει ..... τί γίνεται ????
      • ειδωλο μου σ'αγαπω ΝΟΤΗΣ ΝΟΤΗΣ ΝΟΤΗΣ
        ειδωλο μου σ'αγαπω ΝΟΤΗΣ ΝΟΤΗΣ ΝΟΤΗΣ24/10/2012 6:30:00 μμ
        Οι υπόλοιποι απλά κολυμπάνε στους αφρούς και τα λασπόνερα...
      • Βασίλης
        Βασίλης24/10/2012 6:31:00 μμ
        ΠΕΣΤΑ ΝΟΤΑΡΕ ΕΙΣΑΙ ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣ
      • ARXONTASSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
        ARXONTASSSSSSSSSSSSSSSSSSSS24/10/2012 6:33:00 μμ
        ARXONTASSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
      • ΣΟΦΑΚΙ
        ΣΟΦΑΚΙ24/10/2012 6:34:00 μμ
        ΜΙ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΣ ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΑΥΤΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΛΕΝΕ ΤΑ ΒΡΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΤΕΡΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΑΝΑΔΕΣ ΑΥΤΙ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΛΟΙ ΤΟ ΞΥΝΟΥΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Χ.Α
      • Σφακιανάκη είσαι Μέγας!
        Σφακιανάκη είσαι Μέγας!24/10/2012 7:25:00 μμ
        Γνώση αλήθεια μπορεί να μας πάει πάλι εκεί που 'χαν φτάσει εκείνοι μας χαρίσανε φως και όταν σβήνει ο ''Ναός'' ..έχουμε όλοι ευθύνη
      • GIA SOU RE ARXONTA
        GIA SOU RE ARXONTA24/10/2012 7:28:00 μμ
        ΕΛΑ ΡΕ ΝΟΤΙΚΑ ΜΕΓΑΛΕΕ ΑΡΧΟΝΤΑΑΑΑ..!!!!
      • ΧΑΡΟΔΟΥΚΑΣ
        ΧΑΡΟΔΟΥΚΑΣ24/10/2012 8:01:00 μμ
        ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΔΕΝ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΠΟΤΕ ΜΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ,ΑΛΛΑ ΦΙΛΕ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ, ΣΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ,ΕΙΣΑΙ ΑΡΧΟΝΤΑΣ.ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΝΟΤΗ ΠΕΣΤΑ ΟΛΑ ΡΕ ΑΡΧΟΝΤΑ.
      • Νοτης
        Νοτης25/10/2012 11:35:00 πμ
        Επίσημος διασκεδαστής συλλόγου ατόμων με IQ μικρότερο της μονάδας ...
      • mesanikta
        mesanikta25/10/2012 1:51:00 μμ
        ax o baglamas
      • nourelndin
        nourelndin 25/10/2012 10:03:00 μμ
        den pestefw tha itan kako na ekanes mia sinablia endelos dorean stin platia elefteria sto topos sou kai sto nisi ppou se agapise kai se postirikse panta ....
      • mikros
        mikros25/10/2012 10:48:00 μμ
        Noti kalo xeimwna kalh sezon ekei pou tragoudas kalh premiera .
      • puma 靴
        puma 靴23/10/2013 12:33:00 μμ
        エクスプローラー ロレックス puma 靴 http://www.sz-huiyuan.com/レディースシューズ-5u-4.html
      • チャンルー セレブ